tusz do rzęs

Wiele kobiet ma problem z tym, aby nałożyć tusz do rzęs w taki sposób, żeby dawał on jak najlepsze efekty. Nanolash posiada w ofercie dwa rodzaje tuszów do rzęs – Volume Up oraz Length & Curl, dzięki którym ich malowanie jest banalnie proste, a efekty spektakularne. Jak wybrać maskarę odpowiednią dla siebie oraz w jaki sposób tuszować włoski, by były one jak najbardziej podkreślone?

Kiedy wybrać tusz do rzęs pogrubiający, a kiedy wydłużający i podkręcający?

Nie da się ukryć, że największy wpływ na to, jak wytuszowane będą rzęsy, nie ma to, czy kobieta ma wprawę w nakładaniu tuszu, a to jaki on jest. Dlaczego tak wiele kobiet stawia na maskary Volume Up oraz Length & Curl marki Nanolash? Na rynku dostępnych jest wiele podobnych kosmetyków. Część z nich zachęca do zakupu swoją niską ceną. Niestety na tym ich zalety się kończą. Z reguły są to kosmetyki, które bardzo ciężko się nakłada, a kiedy zostaną już zaaplikowane, zaczynają się rozmazywać i pozostawiać na powiekach nieestetyczne plamy. W przypadku kosmetyków od Nanolash jest zupełnie inaczej.

Tusze do rzęs Volume Up oraz Length & Curl to najlepszy wybór dla kobiet, które pragną mieć piękne rzęsy przez cały dzień. Zarówno jedna, jak i druga maskara będzie dawała im efekt pogrubienia czy wydłużenia i intensywnie czarny kolor, a do tego będzie odporna na ścieranie. Pozwalają one uzyskać zniewalające spojrzenie, które będzie utrzymywać się w perfekcyjnym stanie przez cały dzień i to bez żadnych poprawek.

Marząc o długich i uniesionych włoskach, warto postawić na tusz do rzęs wydłużający i podkręcający Nanolash Length & Curl. Pozwoli on uzyskać taki efekt już po jednym pociągnięciu szczoteczką. Z kolei chcąc mieć zagęszczone włoski, o intensywnie czarnym kolorze, warto zdecydować się na tusz pogrubiający rzęsy Nanolash Volume Up Mascara. Dzięki niemu można podkreślić spojrzenie w parę sekund, bez zamartwiania się o to, że po pogrubione włoski będą się sklejać.

Za skuteczność tuszowania kosmetykami od Nanolash odpowiadają specjalnie dobrane składniki, a także wyjątkowe szczoteczki. W przypadku obu tuszy są one silikonowe i mają ergonomiczny kształt, co znacznie ułatwia ich dokładną aplikację.

Wracając do składników, oba kosmetyki mają naturalną formułę. Można znaleźć w nich wosk ryżowy, wosk karnauba, witaminę E czy pantenol. Są to składniki o działaniu regeneracyjnym, wzmacniającym i nawilżającym. Dzięki ich dodatkowi, rzęsy wyglądają pięknie nie tylko po wytuszowaniu, ale również wtedy, kiedy kobieta po całym dniu zmyje makijaż. Warunkiem jest jednak regularne ich stosowanie. Aby na co dzień włoski wyglądały jeszcze lepiej, warto dodatkowo pielęgnować je specjalnym serum. To pozwoli odżywić je od środka.

Tusz do rzęs od Nanolash to gwarancja niewalającego spojrzenia już po pierwszym pociągnięciu szczoteczką

Tusz do rzęs pogrubiający to kosmetyk, który już po nałożeniu pierwszej warstwy powinien dawać znaczny efekt powiększenia objętości. Aby tak było, konieczne jest nakładanie go ruchami zygzakowatymi. W ten sposób maskara jest rozprowadzana po wszystkich włoskach od każdej strony.

Nanolash Volume Up Mascara to tusz pogrubiający rzęsy, który posiada świetnie wyprofilowaną, silikonową szczoteczkę. Dzięki niej tuszowanie staje się niezwykle proste i szybkie. Tym sposobem nawet te kobiety, które malują się sporadycznie, z pewnością poradzą sobie z tym, żeby nałożyć maskarę precyzyjnie od nasady rzęs, aż po ich końce.

Tusz wydłużający to kosmetyk, którego głównym zadaniem jest wydłużenie włosków. Żeby maskara rzeczywiście dawała wrażenie posiadania dłuższych rzęs, trzeba nakładać ją zygzakowatymi ruchami, a dodatkowo idąc ku górze, nieco bardziej docisnąć szczoteczkę.

Tusz wydłużający rzęsy Nanolash Length & Curl pozwala dotrzeć i wydłużyć nawet najdelikatniejsze włoski. Wszystko za sprawą jego unikatowej formuły i wyjątkowej szczoteczki. Ta posiada specjalne wypustki, które pozwalają wygodnie nałożyć kosmetyk na całej długości rzęs.

@nanolash.official Try Nanolash Length & Curl Mascara to give your lashes incredible length, curl, and lift for hours. 😍 The intense black mascara coats the lashes perfectly with just one brush stroke. 🔥 Visit our website www.nanolash.com to learn more about this and other products from our range. ✨ #nanolash #eyelashmascara #mascara #lashes #lashlove #lengthmascara #curl #length #curlmascara #curllashes #lengthlashes #perfectlashes ♬ original sound - NANOLASH

Kobiety, które mają problem z naprawdę cienkimi i krótkimi włoskami, powinny pomyśleć o tym, żeby przed pomalowaniem ich maskarą, zastosować primer. Taka baza pozwoli na zintensyfikowanie efektów tuszu i sprawi, że spojrzenie będzie miało wyraźną głębię. Na jeszcze lepsze rezultaty wpłynie nałożenie większej ilości warstw tuszu. W przypadku kosmetyków od Nanolash, nie trzeba przy tym martwić się o uzyskanie efektu ciężkości, ani o to, że rzęsy się skleją.