lifting rzęs w domu zestaw

Każda z kobiet marzy o tym, by zachwycać spojrzeniem. Jednak rzęsy często prezentują się w mocno wątpliwy sposób. Sklejone od wielu warstw tuszu włoski raczej odstraszają niż przyciągają. Właśnie dlatego warto postawić na lifting i laminację z zestawem Nanolash Lift Kit. Dzięki niemu, bez wychodzenia z domu, będzie można uzyskać efekt jak z salonu!

Zabieg laminacji i liftingu rzęs – regeneracja i kształtowanie włosków

Lifting i laminacja rzęs to metoda, która w całkowicie nieinwazyjny sposób pozwala włoski wydłużyć, nawilżyć, podkręcić i zregenerować. Daje ona niemalże natychmiastowe efekty, podobnie jak w przypadku przedłużania rzęs. Jednocześnie, nie obciąża ona włosków, a wspiera głęboką regenerację.

Do przeprowadzenia całego zabiegu wykorzystuje się bezpieczne preparaty, które nie podrażniają delikatnej skóry wokół oczu. Co więcej, są one w stanie głęboko penetrować strukturę włosków, zabezpieczając je przed ewentualnymi uszkodzeniami w przyszłości.

Lifting rzęs jest zabiegiem znanym głównie z profesjonalnych salonów kosmetycznych. Jednocześnie marka Nanolash wychodzi naprzeciw oczekiwaniom tysięcy kobiet na całym świecie. Oferuje ona Paniom możliwość wykonania laminowania rzęs w domu. Oznacza to, że spektakularne efekty można osiągnąć bez wychodzenia z domu.

zestaw do laminacji

Laminowanie rzęs w domu z Nanolash Lift Kit – co można znaleźć w zestawie?

Zestaw Nanolash Lift Kit to profesjonalny produkt jakości premium. Jest on dedykowany nie tylko profesjonalnym stylistkom. Bez problemu mogą skorzystać z niego także te dziewczyny, które lifting rzęs samodzielnie będą wykonywać po raz pierwszy. 

W estetycznym opakowaniu panie znajdą:

  • 3 preparaty do laminacji i liftingu rzęs – są one oznaczone poszczególnymi numerami, które wyznaczają kolejność ich aplikacji;
  • 3 par silikonowych wałeczków w 3 rozmiarach od S do L;
  • kleju do mocowania wałeczków Lift Lash Glue o pojemności 5 mililitrów;
  • pozostałych akcesoriów do wykonania zabiegu.

Ważnym aspektem jest to, że w zestawie znajduje się po 10 saszetek każdego preparatu o pojemności 0,5 mililitra. Analogicznie pozwoli to na wykonanie 10 laminacji rzęs we własnym domu, co jest tańszym rozwiązaniem, niż jeden zabieg w salonie kosmetycznym. Sam efekt utrzyma się przez 8 tygodni, co jednak zależy od wyjściowego stanu rzęs.

Co więcej, preparaty do liftingu rzęs w zestawie Nanolash Lift Kit bazują na naturalnych składnikach. Wśród nich można wskazać np. na olej kokosowy, olej abisyński czy olej z awokado. Skutecznie wspierają one regenerację i odbudowę rzęs.

zestaw laminacja rzes

Zestaw do liftingu i laminacji rzęs od Nanolash – jak z niego skorzystać?

Czy laminowanie rzęs w domu jest skomplikowane? To pytanie może się pojawić w głowie większości kobiet, które chcą wypróbować zestaw do liftingu Nanolash Lift Kit. Jednak nie trzeba się martwić. Aplikowanie produktów jest wyjątkowo proste i przypomina nieco odwrócony proces nakładania maskary.

Panie powinny oczyścić rzęsy, odseparować górne włoski od dolnych, a następnie przykleić wałeczki w wybranym rozmiarze. Kolejno nakłada się preparaty w takiej kolejności, w jakiej są one oznaczone. Każdy z nich wystarczy pozostawić na włoskach przez 7-10 minut. Ważne jest, by przestrzegać kolejności i przed nałożeniem kolejnego preparatu usunąć poprzedni.

Wystarczy tylko kilka, prostych kroków, by móc cieszyć się fenomenalnymi rzęsami jak z salonu. Będą one nie tylko wydłużone, pogrubione i podkręcone, ale także zregenerowane i nawilżone.

Lifting rzęs w domu z Nanolash – podsumowanie

Zestaw Nanolash Lift Kit to innowacyjny produkt, który może odmienić życie każdej kobiety. Panie na dobre zapomną o zalotce czy stosowaniu innych, agresywnych metod wydłużających i podkręcających rzęsy. Wystarczy kilka chwil, by zachwycać spojrzeniem na każdym kroku.

Dodatkowo rzęsy po domowym liftingu będą nawilżone i odbudowane. W ten prosty sposób można także znacznie poprawić ich kondycję i stan. Warto się o tym samodzielnie przekonać. Zestaw Nanolash Lift Kit jest dla każdego.