Konieczność wykonywania poprawek makijażu to Twoja zmora? Zastanawiasz się nad długotrwałą stylizacją brwi, ale przerażają Cię ceny zabiegów u profesjonalistki? Zdecyduj się na wygodną alternatywę – laminowanie brwi w domu. Dzięki naszemu rankingowi najlepszych zestawów do laminacji brwi z łatwością wybierzesz opcję dla siebie i poczujesz, że w końcu znalazłaś swój niezawodny sposób na malowanie brwi!

Samodzielna laminacja brwi w domu to coś, czego warto spróbować. Dzięki niej można łatwo zadbać o wygląd swoich brwi i cieszyć się efektem nawet do 6 tygodni

Nie wiesz, jak laminować brwi w domu? To nic! W dobrym zestawie do laminacji brwi znajdziesz jasne instrukcje, dzięki którym stanie się to dla Ciebie proste w przeciągu zaledwie chwili. 

Efekt pierzastych i uniesionych włosków nie musi być tylko Twoim marzeniem! Zapomnij o codziennym malowaniu brwi i wykorzystaj zaoszczędzony czas i pieniądze, jak tylko chcesz. 

Laminacja brwi – na czym polega?

Laminowanie brwi to nic innego jak trwałe zmienianie kształtu włosków dzięki działaniu kwasu tioglikolowego, czyli podstawowej substancji wchodzącej w skład preparatów do laminacji brwi. 

Dzięki temu zabiegowi włoski przestają się wywijać, wyglądają na zdrowsze i są miękkie jak nigdy wcześniej

To idealne rozwiązanie przede wszystkim dla tych pań, które mają problem z niesfornymi włoskami, ale oczywiście jest ono pomocne w przypadku każdego rodzaju brwi.

Zabieg laminacji brwi można wykonać u profesjonalistki, ale także w domu przy użyciu zestawu. Ta druga opcja jest zdecydowanie bardziej opłacalna, mimo iż mogą się jej obawiać panie, które dotąd nie miały styczności z tym zabiegiem.

Dobry zestaw do laminacji brwi to przepis na udany zabieg laminowania brwi w domu

Sprawdź, które narzędzia dostępne na rynku warto przetestować!

RANKING NAJLEPSZYCH ZESTAWÓW DO LAMINACJI BRWI

1. NANOBROW LAMINATION KIT 

ŁATWOŚĆ UŻYCIA: 10/10

Zestaw do laminacji brwi od Nanobrow to perfekcyjne rozwiązanie dla kobiet, które nie wiedzą jeszcze, na czym polega laminowanie brwi i jakie kroki należy wykonać. Zawiera on wszystko, co potrzebne do laminacji brwi w domu, a jasne instrukcje i ponumerowane buteleczki zdecydowanie ułatwiają zadanie. 

Jednocześnie, zestaw do laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit będzie odpowiedni także dla profesjonalistek – doskonale sprawdzi się w salonie kosmetycznym. 

DZIAŁANIE: 10/10 

Profesjonalny zestaw do laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit optycznie zwiększa objętość brwi i sprawia, że zaczynają wyglądać na pogrubione i zagęszczone. Co ważne, nie trzeba już męczyć się z ich układaniem – dzięki dobrym preparatom do laminacji brwi dołączonym do zestawu, włoski są pięknie ułożone i nie odstają. Znika również problem niechcianych luk. 

TRWAŁOŚĆ I WYDAJNOŚĆ: 10/10

Efekt pojedynczej laminacji brwi uzyskany z tym zestawem utrzymuje się aż do 6 tygodni, dlatego jest wspaniałą alternatywą dla zabiegu u kosmetyczki. Sam zestaw można wykorzystać do przeprowadzenia nawet 10 zabiegów. Przez cały ten czas brwi wyglądają dobrze i nie trzeba myśleć np. o poprawianiu ich kształtu.

GDZIE KUPIĆ? 

Zestaw do laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit jest dostępny na oficjalnej stronie www.nanobrow.pl, a także w drogeriach stacjonarnych.

CENA

adekwatna do działania

2. ELEVATE THE BEAUTY EYEBROW&LASH LAMINATION KIT

ŁATWOŚĆ UŻYCIA: 10/10 

Zestaw do brwi od Elevate jest prosty w użyciu i powstał z myślą o domowej laminacji brwi. Ma ponumerowane preparaty i pozwala na wykonanie zabiegu w dość krótkim czasie. 

DZIAŁANIE: 9/10

Laminowanie brwi z zestawem od Elevate może sprawić, że włoski staną się bardziej krzaczaste i będą wyglądały na zadbane. Zestaw można używać nie tylko do brwi, ale także do rzęs – to 2 w 1 dla urody. 

TRWAŁOŚĆ I WYDAJNOŚĆ: 9/10

Efekt domowej laminacji brwi z tym zestawem utrzyma się ok. 5 tygodni, a w przypadku cienkich, przerzedzonych włosków czas ten może być nawet nieco krótszy. Zestaw pozwala na wykonanie do 8 pojedynczych zabiegów laminacji brwi w domu

GDZIE KUPIĆ? 

Ten zestaw znajdziesz w wielu drogeriach internetowych i stacjonarnych. 

CENA

przystępna

3. SASSY SAINTS BROW LAMINATION KIT

ŁATWOŚĆ UŻYCIA: 10/10

Zestaw do laminowania brwi od Sassy Saints powstał z myślą o kobietach, które nie wiedzą, jak laminować brwi w domu. Zawiera on bardzo proste instrukcje, a także można posiłkować się instruktażem w formie wideo

DZIAŁANIE: 9/10

Ten zestaw może dać zadowalający efekt laminacji brwi w domu, szczególnie wtedy, gdy zależy Ci na odpowiednim ułożeniu swoich włosków. Pozwala on wypełnić niewielkie ubytki, ale nie do końca sprawdzi się dla kobiet, które mają przerzedzone, cienkie brwi, wymagające porządnego wypełnienia i uzupełnienia. Preparaty, które znajdują się w zestawie, są wegańskie i nie podrażniają skóry

TRWAŁOŚĆ I WYDAJNOŚĆ: 7/10

Sassy Saints Brow Lamination Kit starcza na wykonanie tylko 6 zabiegów. Efekt pojedynczej laminacji brwi może utrzymywać się do 4- 6 tygodni.

GDZIE KUPIĆ? 

Zestaw do laminacji brwi od Sassy Saints znajdziesz na oficjalnej stronie i w sklepach stacjonarnych. 

CENA

bardzo wysoka

4. ICONSIGN BROW LAMINATION PRO KIT

ŁATWOŚĆ UŻYCIA: 8/10

Zestaw do laminowania brwi jest łatwy w użyciu i bez problemu mogą sięgnąć po niego kobiety z niewielką wiedzą o laminacji brwi. Sam proces laminowania brwi z tym zestawem jest 3-etapowy

DZIAŁANIE: 8/10

Z zestawem od ICONSIGN można liczyć na dobre efekty laminacji brwi. Włoski wyglądają o wiele lepiej niż przed wykonaniem zabiegu i nie trzeba martwić się o to, że odstają. Zestaw nie daje jednak większego efektu zagęszczenia i zwiększenia objętości. 

TRWAŁOŚĆ I WYDAJNOŚĆ: 8/10 

Zestaw do brwi pozwala na wykonanie 6 pojedynczych zabiegów laminacji brwi. Preparaty są dość wydajne i nadają się do każdego rodzaju brwi. Zestaw powstał przy użyciu łagodnych, bezpiecznych składników, dlatego może być stosowany nawet w przypadku wrażliwej skóry. Po wykonaniu zabiegu z tym zestawem można liczyć na brwi, które wyglądają na zadbane – przez ok. 5-6 tygodni bez konieczności wprowadzania poprawek.

GDZIE KUPIĆ? 

Tę opcję do laminowania brwi w domu znajdziesz online i w drogeriach stacjonarnych. 

CENA

przystępna

5. MIYA BROW LAMINATION KIT

ŁATWOŚĆ UŻYCIA: 8/10

Zestaw do laminowania brwi od MIYA nadaje się dla kobiet, które dopiero co zaczynają swoją przygodę z laminowaniem brwi w domu. Dla niektórych może on się okazać nieco niewygodny ze względu na niezbyt poręczne szczoteczki dołączone do zestawu. Można z nim jednak wykonać zabieg laminacji brwi dość szybko i bezproblemowo.

DZIAŁANIE: 8/10

Preparaty do laminacji brwi zawarte w tym zestawie mają delikatną formułę z keratyną, a oprócz tego znalazł się w nich m.in. ekstrakt z rumianku. Dobry skład preparatów bez wątpienia wpływa na to, że brwi po laminacji wyglądają na zdrowsze. Nie należy jednak spodziewać się spektakularnego efektu uniesienia włosków. 

TRWAŁOŚĆ I WYDAJNOŚĆ: 7/10

Efekt laminacji brwi wykonanej przy użyciu tego zestawu utrzymuje się od 4 do 5 tygodni. Z zestawem można liczyć na możliwość wykonania tylko 6 zabiegów.

GDZIE KUPIĆ?

Zestaw ten jest dostępny w wielu sklepach internetowych.

CENA

przystępna

6. REFECTOCIL BROW LAMINATION KIT

ŁATWOŚĆ UŻYCIA: 5/10

Ten zestaw do laminacji brwi może się nie sprawdzić w przypadku pań, które będą samodzielnie wykonywać zabieg po raz pierwszy w swoim życiu. Raczej polecamy go tym kobietom, które miały już do czynienia z innymi zestawami do laminacji brwi w domu i wiedzą, jak wykonać laminację brwi krok po kroku.

DZIAŁANIE: 8/10

Dzięki zestawowi do brwi od RefectoCil można liczyć na efekt uniesionych włosków, które nie odstają. Gorzej sprawdzi się on przy wypełnianiu ubytków, z większymi może sobie nie poradzić zbyt dobrze. Ogółem jednak jest to dobry zestaw do laminacji brwi, z którym można uzyskać zadowalający efekt

TRWAŁOŚĆ I WYDAJNOŚĆ: 9/10

Zestaw do laminowania brwi od RefectoCil jest wydajny i może starczyć na wykonanie 9-10 zabiegów. Efekt laminacji brwi utrzyma się ok. 5 tygodni. 

GDZIE KUPIĆ? 

RefectoCil Brow Lamination Kit kupisz online i stacjonarnie.

CENA

dość wysoka

7. THUYA BROW LAMINATION KIT

ŁATWOŚĆ UŻYCIA: 4/10 

Ten zestaw polecamy bardziej profesjonalistkom lub paniom, które mają dość duże doświadczenie w samodzielnym laminowaniu brwi. Sama laminacja brwi w domu z tym zestawem może zająć trochę czasu i być nieco bardziej skomplikowana. Nie zawiera on jasnych instrukcji.

DZIAŁANIE: 9/10

Zabieg laminowania brwi z tym zestawem daje satysfakcjonujące rezultaty – włoski stają się optycznie zagęszczone i uniesione, a także wyglądają na zadbane. W składzie jednego z preparatów dołączonego do zestawu znalazła się keratyna i kompleks witamin, które pomagają zadbać o brwi.

TRWAŁOŚĆ I WYDAJNOŚĆ: 7/10

Zestaw jest dość wydajny i starcza na wiele użyć. Efekt laminacji brwi utrzyma się do 6 tygodni

GDZIE KUPIĆ? 

Zestaw jest dostępny w sklepach internetowych i stacjonarnych. 

CENA

dość wysoka

8. LIBEAUTY BROW LAMINATION KIT

ŁATWOŚĆ UŻYCIA: 8/10

Zestaw do laminacji brwi będzie odpowiedni dla każdej kobiety, która chce samodzielnie wykonać laminację brwi w domu. Ma on wygodne aplikatory, dzięki którym można bez problemu nałożyć preparaty na włoski. Do zestawu dołączona jest także szczegółowa instrukcja.

DZIAŁANIE: 5/10

Wiele kobiet może nie być zadowolonych z efektów laminacji brwi w domu uzyskanych z tym zestawem. Można liczyć na delikatne ujarzmienie i uniesienie, jednak bez efektu wow. Te panie, które mają bardziej wymagające brwi, powinny sięgnąć po inny zestaw z naszego rankingu. 

TRWAŁOŚĆ I WYDAJNOŚĆ: 6/10

Sam efekt laminacji brwi utrzyma się na włoskach ok. 6 tygodni, jednak z jednym zestawem można wykonać tylko kilka zabiegów

GDZIE KUPIĆ?

Zestaw jest możliwy do zdobycia w sklepach internetowych. 

CENA

atrakcyjna

9. MAKEUP REVOLUTION BROW LAMINATION KIT 

ŁATWOŚĆ UŻYCIA: 9/10 

Zestaw do domowej laminacji brwi od MAKEUP REVOLUTION sprawdzi się w przypadku kobiet, które jeszcze nigdy nie laminowały brwi w domu. 

DZIAŁANIE: 6/10

Efekt laminacji brwi jest dość lekki, jeśli mowa o optycznym zwiększeniu objętości włosków i o ich ujarzmieniu. I nie utrzymuje się on długo. 

TRWAŁOŚĆ I WYDAJNOŚĆ: 3/10 

Z tym zestawem nie można liczyć na efekt jak u profesjonalistki. Brwi są ujarzmione przez maksymalnie tydzień i po tym czasie wyglądają dokładnie tak, jak przed wykonaniem zabiegu. 

GDZIE KUPIĆ?

Zestaw jest możliwy do kupienia online i stacjonarnie.

CENA

Atrakcyjna, ale efekty niewarte zakupu

Czy laminacja brwi w domu jest bezpieczna? 

Tak! Odpowiednio wykonany zabieg laminacji brwi w domu jest bezpieczny dla każdego rodzaju włosków i skóry. To pewnie jeden z głównych powodów, dla których jest on tak chętnie wykonywany przez kobiety.

Jeśli jednak pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości, zawsze warto wcześniej skonsultować się ze specjalistą, który je rozwieje. 

Jak przy każdym zabiegu, istnieją pewne przeciwwskazania do laminacji brwi, jak np. ciąża i karmienie piersią. 

Laminacja brwi w domu – czy warto? [PODSUMOWANIE]

Dzięki laminacji brwi w domu można liczyć na to, że włoski staną się w końcu ujarzmione i nie będą odstawać. Oprócz tego dobrze wykonany zabieg pozwala na to, by pożegnać codzienne, żmudne wykonywanie makijażu brwi

Zabieg ten stał się prawdziwym hitem, a jego efekty wciąż zachwycają – nieważne, czy jest on wykonywany u profesjonalistki, czy w zaciszu domowym!

Do tej pory korzystałaś z pomocy specjalistki, jeśli chodzi o długotrwałą stylizację brwi, ale chcesz nieco zaoszczędzić? Nie wiesz, jak laminować brwi w domu i uważasz, że najwyższa pora, by się tego nauczyć? Nic prostszego!

Laminowanie brwi w domu z dobrym zestawem do laminacji brwi może pozwolić Ci na rozwiązanie dotychczasowych problemów związanych ze stylizacją włosków. 

Wykonuj zabieg, kiedy tylko masz na to czas i ochotę i bądź spokojna o wygląd swoich brwi przez wiele tygodni!

Nasz ranking najlepszych zestawów do laminacji brwi z pewnością był dla Ciebie cenną wskazówką podczas szukania idealnego narzędzia!

Powodzenia!