paski do farbowania wlosow

Czas na zmiany w Twoim salonie! Z Highlighting Foam Strips wykorzystasz maksimum możliwości koloryzacji i stworzysz efektowne, wielowarstwowe stylizacje. Zyskaj przewagę z piankowymi paskami od Colorcuts i wejdź w świat nowoczesnego fryzjerstwa. 

Czym są paski Highlighting Foam Strips? 

Piankowe paski Highlighting Foam Strips od Colorcuts to innowacyjne narzędzie fryzjerskie, które nie tylko ułatwia pracę styliście, ale także zapewnia komfort klientom. Termiczne paski wykonane z polistyrenowej pianki to alternatywa dla tradycyjnej folii aluminiowej. W przeciwieństwie do folii, paski wykonane są z biodegradowalnego tworzywa, które w 80 % pochodzi z recyklingu. Jedna pianka to co najmniej 3 użycia – pasek o wymiarach 10 x 30,5 cm można docinać do długości włosów klientów, a użyty umyć i wykorzystać ponownie. Elastyczny materiał łatwo składać i zginać. Powierzchnia, która zyskuje przylepność po kontakcie z farbą, zapobiega ześlizgiwaniu się pasków w kosmyków i pozwala utrzymać je w odpowiedniej pozycji przez długi czas. To wygoda dla klientek, które czeka długa, wieloetapowa koloryzacja – paski są miękkie, lekkie, nie szeleszczą i nie uszkadzają delikatnej skóry głowy. Półprzezroczysty materiał ułatwia kontrolę procesu farbowania. Termiczne właściwości pianki umożliwiają utrzymanie optymalnej dla włosa temperatury, minimalizując ryzyko ich “spalenia” i innych zniszczeń.

flamboyage paski

Jak działają Colorcuts Highlighting Foam Strips?

Największym atutem pasków piankowych jest zachowanie stałej temperatury. Termiczna, polistyrenowa pianka utrzymuje stałą temperaturę, która jest optymalna dla włosa. W przeciwieństwie do folii aluminiowej, włosy mogą “oddychać” i nie przegrzewają się, czego rezultatem jest równomierna koloryzacja i brak zniszczeń. Paski są pozbawione kleju, a swoją przylepność zyskują po kontakcie z wilgocią mieszanki farbującej. Po nałożeniu farby możesz dowolnie go zagiąć lub przykryć od góry drugim paskiem. Masz pewność, że nie zsunie się on podczas Twojej pracy. Dzięki półprzezroczystej strukturze zyskasz pełną swobodę korekt i podczas koloryzacji. Miękka, elastyczna pianka przyspiesza pracę idealnie dopasowując się do dłoni. Możesz pracować sprawniej i nie martwić się o niechciane defekty na włosach klientek. Paski od Colorcuts  umożliwiają tworzenie wielowymiarowych, nowoczesnych koloryzacji. Dzięki różnym kolorom pianek nigdy nie pomylisz się podczas zabiegu – zaznaczysz nimi kolory farb, których używasz podczas pracy. Dodatkowo, wprowadzić do swojego salonu atrakcyjny gadżet, który wygląda świetnie zarówno na włosach, jak i zdjęciach czy filmach, które będą reklamować Twoją markę.

paski do profesjonalnej koloryzacji włosów

Przewagę Highlighting Foam Strips nad zwykłą folią aluminiową można dostrzec w każdym aspekcie:

 • paski są wykonane z biodegradowalnego tworzywa,
 • nadają się do recyklingu i są bardziej ekologiczne,
 • są wielokrotnego użytku (można je prać),
 • zapewniają stałą kontrolę nad zmianą koloru,
 • mają różne kolory,
 • nie tracisz czasu na ich przycinanie,
 • minimalizują ryzyko zniszczeń,
 • umożliwiają szybką i sprawną koloryzację,
 • zrobione są z termicznej, miękkiej pianki,
 • nadają się do wszystkich technik koloryzacji,
 • w jednym opakowaniu znajduje się 200 dociętych listków o wymiarach 10 x 30,5 cm.

Paski zamówisz na stronie www.colorcuts.mt