Marka Lancome chce, aby twój makijaż zawsze był perfekcyjny. To właśnie dlatego stworzyła róż do policzków Blush Subtil Cushion. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że kosmetyk ma formę… poduszki. Co z tego wyszło? Sprawdź sama.

blush-subtil-cushion-lancome.jpg

Róż do policzków od Lancome, Blush Subtil Cushion, to nasączona kosmetykiem maleńka poduszka, umieszczona w kompaktowym opakowaniu. Dzięki takiemu rozwiązaniu masz pewność, że produkt nie uszkodzi się wtedy, kiedy włożysz go do torebki i zabierzesz ze sobą do pracy. Co więcej, na aplikator nabierzesz tylko taką ilość różu do policzków, jaka potrzebna ci jest do wykonania makijażu. Blush Subtil Cushion marki Lancome ma lekką konsystencję, dzięki czemu kosmetyk z łatwością zaaplikujesz na skórze. Do wyboru masz sześć odcieni różu do policzków: Splah Carmel, Rose Sorbet, Cerise Givree, Sorbet Grenadine, Splash Orange oraz Splash Corail.

Blush Subtil Cushion marki Lancome zapewnia naturalny wygląd i wspaniały makijaż. Róż do policzków jest mocno napigmentowany, dlatego podczas robienia makijażu używaj niewielkiej ilości kosmetyku. Uważaj, aby nie uzyskać zbyt mocnego efektu. Pamiętaj, aby dokładnie rozetrzeć i zblendować produkt z podkładem, bo tylko w taki sposób unikniesz smug i plam. Co więcej, Blush Subtil Cushion ma działanie nawilżające i rozświetlające. W składzie produktu znajdziemy silikony, minerały i naturalne barwniki, które są w pełni bezpieczne dla skóry.

Jak stosować róż do policzków od Lancome? Odrobinę kosmetyku nanieś na aplikator i delikatnie wklep tuż pod kośćmi policzkowymi. Do nałożenia produktu zastosuj pędzelek, gąbeczkę lub puszek. Blush Subtil Cushion aplikuj w kierunku skroni i linii włosów. Jeżeli chciałabyś uzyskać nieco mocniejszy efekt, nałóż drugą warstwę kosmetyku; dokładnie zblenduj go z zaaplikowanym wcześniej podkładem. I gotowe – twój makijaż z nowym różem do policzków Blush Subtil Cushion od Lancome.