Koniec ze smugami i pęcherzykami powietrza! Koniec z pobrudzonymi skórkami! Od teraz twój manicure będzie perfekcyjny. Zadbała o to marka Ciaté London. Dla kobiet, które cenią sobie piękny wygląd i idealnie pomalowane paznokcie stworzyła lakier w pisaku Mani Marker. Wypróbuj koniecznie!

mani-marker.jpg

Zapewne wiele razy zdarzyło ci się, że podczas malowania paznokci pobrudziłaś skórki lub źle ustawiłaś pędzelek i w efekcie na płytce pozostały smugi lub pęcherzyki powietrza. Manicure nadaje się do poprawy. Na szczęście marka Ciaté London zadbała o to, abyś już nie musiała martwić się nierówno zaaplikowanym lakierem. Stworzyła Mani Marker, czyli lakier w pisaku. Jest to genialny pomysł, a najbardziej do gustu przypadnie tym dziewczynom, które bez pomalowanych pazurków nie wyobrażają sobie iść na imprezę lub do pracy. Kosmetyk w mazaku z całą pewnością ułatwi zrobienie manicure, zapobiegnie brudzeniu się skórek wokół płytki paznokcia i sprawi, że zmywacz nie będzie nam tak często potrzebny.

Jak stosować Mani Marker od Ciaté London? Przed zastosowaniem wstrząśnij pisak, aby lakier spłynął do końcówki. Trzymając produkt z końcówką skierowaną do dołu, odczekaj około 1 minuty. Następnie pomaluj paznokcie, utrzymując taki sam nacisk markera podczas nakładania kolejnych warstw. Aby manicure wyglądał pięknie i perfekcyjnie, na koniec zastosuj top coat, który przyspieszy wysychanie i zabezpieczy lakier przed uszkodzeniami.

Marka Ciaté London ma w swojej ofercie pięć odcieni Mani Markera. Są to: fiolet Vintage Vamp, róż Beauty Queen, czerwień Lady Luck, zieleń Thrill Seeker i niebieski Role Model. Kolory te w sam raz odzwierciedlają najnowsze urodowe trendy, które obecne będą w sezonie jesień – zima 2016/2017. Jeżeli chcesz być modna, koniecznie wypróbuj pisaki od Ciaté London.