Kylie Jenner znają chyba wszyscy. Nie dość że jest sławna i bogata, to do tego projektuje kosmetyki. I to jakie! W sprzedaży ukazała się jej paletka Kyshadow w odcieniach nude. Popularne są także nowe kredki do oczu, eyelinery, szminki i pojedyncze cienie do powiek.

kylie-jenner.jpg

Co ciekawe, producent wprowadził ograniczenie dotyczące sprzedaży palety cieni do powiek Kyshadow. Jedna osoba może zamówić tylko jeden kosmetyk. Mimo to produkty Kylie Jenner sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Dlatego jeżeli zależy wam na zakupie paletek zaprojektowanych przez celebrytkę, musicie się pospieszyć. Wśród nowych kosmetyków znajdziemy między innymi żelowe cienie do powiek o połyskującym wykończeniu.

Kyshadow – paletka w stylu nude

Cienie do powiek od Kylie Jenner zamknięte są w białej kartonowej paletce. Opakowanie ozdobione jest metalicznie połyskującymi elementami i podpisem celebrytki. Niestety nie znajdziemy w nim lusterka i przegródki na aplikator. W zamian mamy przezroczystą folię, która zabezpiecza cienie przed uszkodzeniem, a białą paletkę przed pobrudzeniem. Z tyłu pudełeczka umieszczone są nazwy poszczególnych odcieni produktów i ich skład.

W Kyshadow znajdują się dwa połyskujące oraz matowe i satynowe cienie do powiek. Mają delikatną konsystencję, są niezwykle miękkie i miłe w dotyku. Lekko się pylą – podczas malowania oczu mogą osypywać się na policzki. Kosmetyk od Kylie Jenner zapewnia dobre krycie i rewelacyjne wykończenie makijażu. Cienie blendują się ze sobą bez żadnych problemów, z łatwością łączą się i rozcierają na skórze powiek. Blogerki i fanki Kylie Jenner zachwalają dobór kolorów w paletce Kyshadow. Mimo iż jest to kolejna na rynku paletka w tonacji nude, nie może jej zabraknąć na półce kosmetykoholiczek. Zastanów się jednak czy taki produkt jest ci potrzebny. Cena nie jest niska, a do tego dochodzą koszty przesyłki.