Jeśli układasz włosy i nadajesz im blasku, a one wciąż źle wyglądają, to znak, że potrzeba im regeneracji, a nie tylko upiększania. Czy można szybko wzmocnić zniszczone włosy? Na szczęście tak, wystarczy sięgnąć po odpowiednie kosmetyki i oczywiście pożegnać się z prostownicą oraz gorącą suszarką. Poznaj odżywkę Nanoil z płynną keratyną – to szybki ratunek dla zniszczonych i suchych włosów.

dwufazowa odżywka z keratyną Nanoil

Keratyna do włosów Nanoil – jak działa?

Keratyna w tej dwufazowej odżywce do włosów jest lekka i ma dobre działanie: wnika we włosy i odbudowuje ubytki. Jej cząsteczki są nieco mniejsze niż w tradycyjnej keratynie (ta jest hydrolizowana). Dzięki temu lepiej i mocniej odżywia włosy, doskonale wbudowuje się w ich strukturę. To bardzo ważne, bo zniszczone włosy potrzebują budulca, a keratyna jest tym, z czego się składają. Dlatego nie ma lepszej substancji regenerującej zniszczone włosy.

Odżywka Nanoil z keratyną – skład, działanie

Nanoil w postaci dwufazowej, lekkiej mgiełki do włosów to nie tylko solidna dawka keratyny, ale także cenny olejek rycynowy, roślinne wyciągi oraz prowitamina B5 – ważna w utrzymaniu zdrowych i pięknych włosów. Proteiny pozyskane z roślin doskonale wzmacniają i nawilżają włosy, zapobiegają ich niszczeniu i sprawiają, że włosy są odporne na cząsteczki spalin czy inne zanieczyszczenia powietrza. Olejek rycynowy dba o to, by włosy były miękkie i pełne blasku. Keratyna odbudowuje je na całej łodydze.

odżywka do włosów z keratyną Nanoil

Odżywka Nanoil z keratyną – jak stosować?

Ten kosmetyk można stosować na 3 sposoby. Dzięki temu włosy otrzymują stałe wsparcie i ochronę. Stosuj dwufazową odzywkę Nanoil:

 1. Na wilgotne włosy po myciu
  Dzięki temu keratyna wniknie głęboko w strukturę włosów (gdy są mokre, są one bardziej chłonne). To silna odbudowa w postaci lekkiej, łatwo wnikającej mgiełki.
 2. Na suche włosy w ciągu dnia
  Dzięki temu natychmiast poprawisz ich kondycję i sprawisz, że staną się odporne na niszczenie. Będą też ładniej wyglądać. Wystarczy odrobina odżywki rozpylona na włosach.
 3. Na suche włosy przed stylizacją
  Zanim zaczniesz upinać kucyk, kok czy pleść warkocz, albo tworzyć pełne nieładu, ale romantyczne fale, słowem: zawsze, gdy układasz nową fryzurę, odżywka dwufazowa Nanoil pomoże Ci o nią zadbać, jak trzeba i ułatwi stylizację, ponieważ doda włosom miękkości i blasku.

Odżywka Nanoil z keratyną – efekty

 • Natychmiast poprawia wygląd włosów.
 • Regeneruje i odbudowuje włos – uzupełnia keratynę.
 • Nabłyszcza, stylizuje, dyscyplinuje.
 • Chroni włosy przed niszczeniem.
 • Wzmacnia nawet mocno zniszczone włosy.
 • Tworzy warstwę ochronną na powierzchni włosów.
 • Ułatwia rozczesywanie, nie plącze włosów.

Odżywka Nanoil z keratyną – opinie

Ta dwufazowa odżywka do włosów z keratyną wygląda tak, jak działa: doskonale. Według opinii jest ona jedną z lepszych, jaką przyszło im stosować, a to oznacza, że jest to doskonały pod każdym względem, wydajny i skuteczny kosmetyk. Odżywka z keratyną Nanoil jest polecana przez fryzjerów, wygrywa rankingi produktowe, zbiera najlepsze opinie i pochwały, ponieważ jest skuteczna, wydajna i nie przeciąża włosów. Właśnie na taki efekt liczyłaś! 

Odżywka Nanoil z keratyną – gdzie kupić?

Najlepiej na stronie producenta – odżywka w sprayu Nanoil jest jedną z całej serii keratynowych produktów, jakie oferuje marka Nanoil. Sprawdź je wszystkie i uzupełnij keratynową pielęgnację o szampon do włosów oraz maskę Nanoil z keratyną. Wejdź na www.nanoil.pl i odkryj świat pięknych włosów.