Delikatność, naturalność i świeżość. Tak można określić nowe perfumy marki Shiseido, Ever Bloom. Zapach idealnie sprawdzi się w sezonie jesień – zima 2016/2017. Czy i tobie spodobają się te kwiatowe nuty? Koniecznie wypróbuj.

perfumy.jpg

Perfumy Ever Bloom Shiseido

Kompozycję zapachową stworzyli Aurelien Guichard i Marie Salamange. W perfumach Ever Bloom dominują dwa akordy: cyklamenu i białego piżma. Pierwszy z nich, Radiance Accord to cyklamen, lotos i róża. Otulają ciało świeżymi i zmysłowymi nutami zapachowymi. Drugi akord to Presence Accord, który przywodzi na myśl elegancję i wyrafinowanie. Wyczujemy w nim olejek kwiatu pomarańczy, gardenię i piżmo. Perfumy utrzymują się na skórze bardzo długo i towarzyszą nam przez cały dzień. Perfumy Ever Bloom marki Shiseido zamknięte są w pięknej, jasnoróżowej buteleczce. Do wyboru mamy flakoniki o pojemności 30 ml, 50 ml lub 90 ml.

Czy wiesz, jak dobierać perfumy i jak się nimi posługiwać?

Pamiętaj, że zapach powinien być dobrany pod względem pory roku, dnia i okazji. Świeże i lekkie aromaty będą idealnie pasować do pracy i latem. Wieczorem oraz zimą i jesienią stosuj perfumy o intensywniejszym zapachu. Nuty, które tworzą dany produkt, podkreślają twoją osobowość, wizerunek i nastrój. Czy wiedziałaś, że istnieją takie zasady, które nakazują używania perfum w małej ilości? Żadna z was z pewnością nie lubi duszącego zapachu, który roznosi się w małych pomieszczeniach. Dlatego wystarczy, że ciało skropisz tylko w wybranych miejscach: za uszami lub na nadgarstkach. Jeżeli zależy ci na tym, aby twój ulubiony zapach pozostał z tobą jak najdłużej, to do torebki włóż atomizer. Przelej do niego perfumy i używaj ich tak często, jak tego potrzebujesz. Pamiętaj jedynie, aby zastosować się do powyższych zasad.