Zniszczone włosy wymagają silnego wsparcia, a ich regeneracja to prawdziwe wyzwanie. Wiemy o tym doskonale, dlatego testujemy produkty takie jak Nanoil Keratin Hair Mask – maskę odbudowującą włosy dzięki płynnej keratynie. Czy to kosmetyk, który zrewolucjonizuje domową pielęgnację włosów zniszczonych? Sprawdźmy!

W ofercie Nanoil mamy aż pięć masek – oprócz maski keratynowej są to maski z olejem arganowym, płynnym jedwabiem, algami morskimi, węglem i białą glinką. Każda z nich stworzona została z myślą o innym typie włosów, więc każda z nas znajdzie wśród tych produktów coś dla siebie!

HIT wśród masek do włosów. Nanoil Keratin Hair Mask

Największą popularnością cieszy się jednak keratynowa maska do włosów, która ma za zadanie odbudowywać zniszczone pasma, przywracać im zdrowie i piękny wygląd. Nanoil stawia tutaj na jakość i skuteczność, którą doceniły już nie tylko tysiące kobiet na całym świecie, ale też profesjonaliści z branży. W wielu salonach fryzjerskich znajdziemy maski Nanoil. Dlaczego by więc nie skorzystać z tego, co oferuje Nanoil Keratin Hair Mask również w swoim domu?

Dla kogo jest keratynowa maska Nanoil?

Warto sięgnąć po maskę z keratyną od Nanoil w przypadku, gdy nasze włosy są osłabione, łamliwe i zniszczone. To formuła, którą stworzono ze składników o największym potencjale regeneracyjnym, dlatego sprawdzi się:

  • gdy mamy włosy zniszczone stylizacją,
  • gdy włosy są osłabione farbowaniem lub rozjaśnianiem,
  • kiedy końcówki włosów rozdwajają się i kruszą,
  • gdy włosy mają tendencję do puszenia się i elektryzowania,
  • gdy pasma są wyraźnie przesuszone, matowe i szorstkie,
  • gdy nasze włosy wypadają w nadmiarze.

Na ratunek włosom – hydrolizowana keratyna

Sekretem skuteczności odbudowującej maski do włosów Nanoil jest keratyna, ale nie taka zwykła – hydrolizowana. To proteina, której cząsteczki są tak małe, że z łatwością wnikają w głąb włosów, regenerując je od środka. To oznacza, że nie ma lepszego wsparcia dla włosów zniszczonych. Nanoil Keratin Hair Mask właśnie dzięki hydrolizowanej keratynie odbudowuje tak szybko i skutecznie, wzmacniając włosy dzień po dniu. To siła protein, którą da się poczuć.

Nanoil Keratin Hair Mask to jednak nie tylko keratyna. Zawiera też cenny panthenol i lekkie, dyscyplinujące włosy, łatwozmywalne silikony – składniki, które wraz z keratyną dbają o zdrowie i wygląd włosów.

Jaka jest maska do włosów Nanoil z keratyną?

Wszystko to zamknięto w kremowej masce do włosów o pięknym zapachu, który pozostaje jeszcze długo po myciu. To produkt naprawdę świetnie dopracowany – nie tylko pod kątem składu i działania, ale też kwestii takich jak lekkość formuły, łatwość stosowania i przyjemność, którą daje domowa pielęgnacja. Nanoil Keratin Hair Mask bez dwóch zdań zasługuje na miano najlepszej maski do włosów. Z czystym sumieniem można polecić ją każdemu, kto ma problem z kruchymi, rozdwajającymi się i zniszczonymi włosami.

Stosowanie Nanoil Keratin Hair Mask

Czy ten produkt jest trudny w użyciu? Bynajmniej! Nanoil udowadnia, że domowa pielęgnacja włosów może być tak samo skuteczna jak zabiegi fryzjerskie, a przy tym dużo prostsza i nie pochłaniająca tak wiele czasu. Stosowanie keratynowej maski do włosów Nanoil to tylko trzy proste kroki.

  1. Włosy trzeba przed nałożeniem umyć tak jak zwykle.
  2. Następnie nałożyć porcję maski na wilgotne pasma.
  3. A na koniec spłukać po minimum 15 minutach.

Tylko tyle każdą z nas dzieli od tego, żeby przywrócić włosom dawny wygląd. Jeśli mamy problematyczne, słabe, kruche i matowe włosy, warto przetestować Nanoil Keratin Hair Mask, bo być może brakuje im właśnie keratyny.

Więcej o tej masce na: www.nanoil.pl.