Kobieca skóra, szczególnie po ciąży, wymaga specjalistycznych produktów pielęgnacyjnych. Taki właśnie jest Bio-Oil, kompleksowy zestaw olejów i wyciągów roślinnych z witaminami i niezbędnymi dla dobra skóry składnikami odżywczymi. Za co kochają go kobiety na całym świecie?

bio-oil.jpg

Bio-Oil zajmuje pierwsze miejsca na listach sprzedaży produktów do pielęgnacji skóry z bliznami i rozstępami. Kobiety z kilkudziesięciu krajów na całym świecie uważają go za najlepszy produkt na problemy ze skórą. Bio-Oil stał się niezbędnikiem w kosmetyczkach kobiet planujących ciążę.

Receptura Bio-Oil

Popularny olejek Bio-Oil to nic innego jak zestaw wyciągów roślinnych, olejów i witamin. Największą zaletą tego kosmetyku jest składnik PurCellin Oil, który sprawia, że konsystencja Bio-Oil jest lekka i nietłusta, a produkt lepiej się wchłania. Receptura Bio-Oil została poddana rygorystycznym badaniom i ocenie bezpieczeństwa, które wykazały, że to kosmetyk całkowicie bezpieczny dla kobiet w ciąży.

Skład Bio-Oil

Co ma w składzie Bio-Oil? Tylko składniki korzystne dla naszej skóry, szczególnie nadwyrężonej i potrzebującej wsparcia. W składzie Bio-Oil znajdziemy między innymi oleje roślinne z: nagietka, lawendy, rozmarynu i rumianku. Oprócz tego olejek Bio-Oil wzbogacono w witaminy A i E. Bazą dla olejku są m.in. olej sojowy i olej słonecznikowy, a różana kompozycja zapachowa to kilkanaście starannie dobranych olejków eterycznych.

Zastosowanie Bio-Oil

Stosowanie Bio-Oil nie musi ograniczać się tylko do pielęgnacji skóry kobiet ciężarnych. To kosmetyk, który bardzo dobrze sprawdza się również w przypadku problematycznej skóry starzejącej się lub odwodnionej. Bio-Oil rozwiązuje problemy skóry przesuszonej, z widocznymi bliznami, nierównym kolorytem lub rozstępami.

Działanie Bio-Oil

  • Bio-Oil na blizny
    Blizny powstają w wyniku różnych uszkodzeń tkanki i są z natury trwałe; trudno je całkowicie usunąć, ale Bio-Oil skutecznie poprawia wygląd tkanki bliznowatej; dużo płytsze, jaśniejsze i mniej widoczne blizny po jego zastosowaniu wyglądają lepiej i nie szpecą skóry.
  • Bio-Oil na rozstępy
    Gwałtowne rozciągnięcie skóry np. w ciąży może skutkować rozerwaniem sieci włókien kolagenowych; gojenie się takich uszkodzeń powoduje powstawanie rozstępów; wmasowywanie oleju Bio-Oil w skórę przynajmniej dwa razy dziennie może pomóc zmniejszyć widoczność rozstępów, a stosowanie Bio-Oil zapobiegawczo daje szansę ich uniknięcia.