Jeffree Star to niebanalna osobowość, dlatego równie ciekawe są jego projekty. W ostatnich miesiącach projektuje nie tylko modę, ale również wypuszcza własne kolekcje kosmetyków. Tak samo oryginalnych, jak on. Wśród nowości Lip Ammunitions, czyli… pomadki w kształcie pocisków. Hit czy kiczowaty gadżet?

jeffree-star.jpg

Sylwetka Jeffree Stara dobrze znana jest w internecie, a wszystko za sprawą jego ekscentrycznego wizerunku. Chłopak jest dziś ikoną mody i niecodziennego stylu, a ten status zapewnił mu portal MySpace, gdzie regularnie ukazują się zdjęcia z jego kolejnymi metamorfozami. Właśnie tam pochwalił się najnowszą kolekcją pomadek Lip Ammunitions.

Seria pomadek Lip Ammunitions od Jeffree Star jeszcze zanim trafiła do sprzedaży stała się hitem na wielu portalach społecznościowych. Dlaczego? Głównie dlatego, że ex-muzyk skutecznie promuje Lip Ammunitions swoim nazwiskiem. W przeszłości Jeffree Star zajmował się nie tylko wizażem. Oprócz tego, że od przeszło 10 lat jest makijażystą, śpiewa muzykę electro, projektuje modę i promuje indywidualizm w życiu.

Ekstrawagancja Jeffree Star, który zmienia swój cały wizerunek tak często, jak stroje, przełożyła się tej na kolekcję Lip Ammunitions. Co można powiedzieć na temat tych pomadek oprócz tego, że wychodzą pod szyldem marki Jeffree Star stworzonej przez celebrytę z Los Angeles?

Lip Ammunitions – kolekcja pomadek

Seria pomadek Lip Ammunitions to jedna z nowości kosmetycznych ostatnich miesięcy. W Stanach Zjednoczonych trafiły już do sprzedaży, choć nie wszędzie da się je kupić. Cena jest standardowo dość wysoka jak za produkty o takiej popularności, którą zdobyły jeszcze zanim można było je kupić. Można się jednak z tym pogodzić.

Pomadki Lip Ammunitions to naprawdę świetna jakość. Oprócz tego, że wyglądają jak różowe naboje z metalicznymi elementami, dają również wystrzałowy efekt. Makijaż z pomadkami Lip Ammunitions ma być bardzo trwały, intensywny i zabójczo efektowny. Do wyboru aż 10 odcieni pomadek, które obejrzeć można w jednym z filmów Jeffree Star. Model prezentuje swoje produkty na sobie i nie pozostawia wątpliwości, że kolekcja Lip Ammunitions jest warta uwagi!